تو یه ماه گذشته خبر خاصی نشد و همونطور که انتظار می رفت پرونده من هم تکون نخورد. اوایل ماه هم فرصتی پیش اومد و یه سر رفتیم دوبی که خیلی خوش گذشت. امیدوارم دفعه بعد سفرم به دوبی به خاطر رفتن به استرالیا باشه. لبخند درهر صورت فکر می کنم تا پاییز وضعیت پرونده ام تغییری نکنه. امشب از سری مسابقات جام جهانی استرالیا و آلمان بازی دارن و همینم باعث شد تا بعد از مدت ها یه فرصتی واسه آپدیت این وبلاگ اختصاص بدم.

همون روزایی که من دوبی بودم، یکی از دوستان هم رفته بود دمشق واسه مصاحبه سفارت کانادا که مثبت هم بود. البته واسه کبک اقدام کرده و اونطوری که خودش می گفت تا قبل پایان سال شاید بتونه ویزاش رو بگیره. البته از پروسه مهاجرت به کانادا و به خصوص کبک اطلاع خاصی ندارم. ضمناً یکی دیگه از همکارا هم خدافظی کرد و رفت تا واسه رفتن به کبک آماده بشه. تا آخر تابستون می ره. چند ماه پیش هم یکی از بچه ها با ویزای تحصیلی رفته پرث.خلاصه اینکه فقط ما داریم می مونیم.ناراحت ظاهراً اوضاع کاری و اقتصادی استرالیا هم داره بهتر می شه. البته دوستانی که اونجا هستن بهتر می تونن این مورد رو حس کنن که درسته یا نه.

کم کم فصل بهار هم داره تموم می شه و به همین زودی دارم به ماه هفدهم نزدیک می شم و هنوز واسه MCSE آماده نشدم. البته همین جا به دوست خوبم که مدرس MCSE هستش و اطلاعات کاملی رو بهم داد، قول می دم که تا آخر تابستون خودم رو آماده می کنم. هر جوری شده این مورد باید تو سال ٨٩ انجام بشه.

به کورش هم که ظاهراً داره خوش می گذره و امیدوارم همه دوستان شروع موفقی رو داشته باشن. فعلاً برم بقیه بازی رو ببینم. تا اینجا که استرالیای کوفتی دو تا گل خورده و آبرومون رو داره می بره.سبز