این هفته اینقدر بارون بارید که خیلی از خیابونا و کوچه های رشت دچار آبگرفتگی شد. چون شدت بارون اونقدر زیاد بود که آب بارون فرصت تخلیه پیدا نمی کرد. البته الان دو روزی می شه که آفتاب دراومده و البته نه همه روز. دوباره واسه یه سفر کاری رفتم تهران که دیدم اونجا هم بارونه. خلاصه این هفته هرجا رفتم بارون بود. البته الان که صبح جمعه است و دارم این پست رو می نویسم هوا آفتابیه و آسمونم آبی با چندتا ابر سفید.

هنوز پرونده ام تکونی نخورده. تو پست قبلی نوشته بودم که احساس می کنم تو آبان یا آذر یه خبرایی از پرونده ام می شه.نیشخند البته یه ایمیل دریافت کردم که اولش فکر کردم از اداره مهاجرته. چون واسه لاج یه آدرس ایمیل جدید ساختم و فقط دست اداره مهاجرته. چشمک یعنی اگه ایمیلی بدستم برسه حتماً از اداره مهاجرته. بعدش فهمیدم یه جور نظرسنجیه از افراد در ارتباط با اداره مهاجرت از طرف ORIMA Research که اونجوری که نوشته بود به نوعی به نیابت از دیاک این تحقیق رو داره انجام می ده و تا ١۵ نوامبر هم فرصت شرکت در تحقیق هستش. خلاصه امیدوارم حسم اشتباهی این ایمیل رو به جای ایمیل کیس آفیسردار شدنم نگرفته باشه و تو یکی دو ماه آینده کیس آفیسردار بشم.لبخند

کلاً من کم خواب می بینم. اگه ببینم معمولاً مسخره است. دیشب خواب دیدم که استرالیا بهم ویزا داده. از اون ور یکی از بستگان مقیم آمریکا می گه باید بیایی اینجا یه مدت تو شرکتم بهم کمک کنی و بهم گفته یه مجوز ماموریت ١ ساله از استرالیا بگیر و بیا اینجا.تعجب البته نفهمیدم مجوز ماموریت از استرالیا واسه رفتن به آمریکا چیه؟قهقهه وقتی بیدار شدم کلی خندیدم. البته دو هفته پیش برای چندمین سال متوالی در قرعه کشی گرین کارت آمریکا شرکت کردم، احتمالاً مربوط می شه به اون.نیشخند تابحال چنتا از دوستان و آشنایان تو سال های اخیر از این طریق رفتن آمریکا.

تو هفته قبل امیر یه مطلب نوشته بود و حسابی این انتظار داره اذیتش می کنه. امیدوارم زودتر تکلیف امیر و سایر دوستانی که منتظرن مشخص بشه.