می خواستم مطلب بعدی رو با عنوان "کیس آفیسر دار شدم." بنویسم، اما بعد از دوبار آپدیت شدن جدول و با وجود سرعت اولیه بالای کیس آفیسر دارشدن پرونده های اولویت 5، دو هفته پیش تاریخ از 1 مارس به 2 آپریل تغییر کرد و امروز وقتی انتظار داشتم تاریخ مثلاً به جون و حتی جولای 2008 تغییر پیدا کنه، فقط 5 روز رفته جلو و شده 7 آپریل 2008.

وقتی 4 سال پیش لاج کردم، می دونستم باید 2 سالی صبر کنم تا ویزا بگیرم، اما تغییرات جولای 2009 و اولویت بندی ها باعث شد پرونده من و خیلی های دیگه با یه توقف طولانی مواجه بشه و وقتی 10 سپتامبر اولویت 5 استارت خورد و تو دو هفته یهو پرونده های 6 ماه پایانی 2007 کیس آفیسر دار شدن، خیلی ها مثل من فکر می کردن که این سرعت دیاک تو اختصاص کیس آفیسر همچنان پابرجا می مونه، اما یه بار دیگه دیاک زد تو ذوقمون.

مسلماً این کندی نمی تونه تنها به دلیل تعداد زیاد پرونده های راکد باشه، چون کل پرونده های اولویت 5 که متوقف شده بودن حدود 15000 تا بود که بخشی از اون 175 بوده، شاید به دلیل تعداد لاج های جدید سایر ساب کلاس ها و اولویت ها، این کندی وجود داره. در هر صورت امیدوارم 2 هفته دیگه یه تغییر عمده تو تاریخ جدول ببینم.

از هر بار آپدیت جدول تا دو هفته بعد من منتظر می مونم و این می شه یه انگیزه واسه من و امید به اینکه تاریخ تو جدول به تاریخ لاج من نزدیک تر بشه. تقریباً تمام مواردی رو که احتمالاً کیس آفیسر خواهد خواست مثل فرم 80 و CV آماده کردم. همه چیز آماده است واسه ظهور کیس آفیسر و مشخص نیست چقدر دیگه باید منتظر بمونم. فقط امیدوام هرچه زودتر وارد مرحله جدید بشم که اون خودش حدوداً 1 سالی زمان می بره. تو شرکتی که کار می کنم تو طول این 4 سال با 2 تا مدیر عامل کار کرده بودم، ماه قبل سومین مدیرعامل هم سر کار اومد و هنوز از کیس آفیسر خبری نیست.

انتظاری طولانی و گاه عذاب آور که البته با صبر و حوصله ذاتی ام، هنوز هم قابل تحمله.