چک امنیتی

خیلی دوست داشتم این مطلبم در مورد گرنت شدن ویزامون باشه، اما ظاهراً هنوز مونده به اون روز برسیم. تو این چند وقت از پیگیری از طریق IGIS گرفته تا تماس با اداره مهاجرت، سعی کردم ببینم چقدر مونده تا ویزا. نتیجه این شد که فهمیدم پرونده مون هنوز تو چک امنیتیه و احتمالاً این چک از فوریه شروع شده، درصورتیکه فکر می کردم سپتامبر پارسال بعد دریافت مدارک چکمون رو شروع کردن.

متاسفانه وقتی با اداره مهاجرت تماس گرفتم آفیسری که بهم جواب داد، سوال منو در خصوص اینکه کی پرونده رفته واسه چک جواب نداد و گفت نمی تونه بگه. البته اینو به بعضی های دیگه هم گفتن. اما بودن دوستانی که تونستن جواب بگیرن و در مورد همشون چک حدود 1 ماه تا 45 روز بعد آفیسر دار شدن شروع شده که اگه اینطوری باشه پرونده منم اواسط فوریه باید رفته باشه واسه چک، ضمن اینکه تو فوریه تیم 13 هم ازم سوال پرسیده بود. فقط امیدوارم اینطوری باشه و آفیسر منتظر جواب ناتی نمونده باشه و بعدش مثلاً تو جون پرونده رو فرستاده باشه واسه چک.

تو این چند وقت یه خورده به کارای قبل رفتن فکر کردم و دیدم می شه یه لیست طولانی تهیه کرد. فعلاً واسه تغییر لایف استایل، دو ماهه می رم ورزش، هفته ای سه بار و هر بار 1.5 ساعت دویدن و نرمش. اولش سخت بود. الان خوشم اومده. سبک غذاییم رو هم دارم تغییر می دم تا در کنار ورزش وزنم رو هم کم کنم. الان یه ماهه کلاس زبان هم می رم و تا قبل رفتن ادامه اش می دم. یه دوره CCNA هم دارم می رم و البته رو زبان و IT بیشتر از اینا باید کار کنم.

خلاصه اینکه فعلاً کار دیگه ای نداریم جز انتظار واسه سپری شدن این روزای آخر و امیدوارم بزودی این انتظار تموم شه. البته اینطوری که داره پیش می ره احتمالاً بهار 94 از ایران خواهیم رفت.

/ 4 نظر / 189 بازدید
hassan

سلام و خسته نباشید. بهترین ها رو براتون آرزو می کنم.

بیتا

من همیشه وبلاگتونو میخونم.منتظر خبرای خوبیم

حاج علی

اقا یه سوال رزومتو میشه دید؟ میخوام یه مقایسه کنم با خودم، البته من هنوز باید کار کنم تا واسه مهاجرت اوکی شم.

بیتا

چه خبر اقا محمد؟؟ خوش خبر باشید