همچنان منتظر

نزدیک به 32 ماه از لاج من می گذره و من همچنان منتظر کیس آفیسر هستم. البته امروز از یکی از دوستان سایت "زیر آسمان استرالیا" یه خبر نسبتاَ خوب شنیدم و اونم اینه که از ژانویه 2012 یعنی حدوداَ 4 ماه دیگه تخصیص کیس آفیسر به پرونده های اولویت 5 شروع می شه. ظاهراَ قرار شده تا این تاریخ به پرونده های اولویت 4 که تا تاریخ می 2011 لاج کردن کیس آفیسر تخصیص داده می شه و بعد از این تاریخ نوبت پرونده های اولویت 5 هستش. از لینک زیر که هر دو هفته یکبار بروز می شه می تونین تاریخ ها رو چک کنین:

http://www.immi.gov.au/skilled/general-skilled-migration/estimated-allocation-times.htm

امیدوارم همینطوری باشه. اگرچه بعد از کیس آفیسردار شدن یه انتظار طولانی دیگه و البته نه به اندازه فعلی پیش روی ماست، اما بهرحال از این وضعیت بهتره.

یه ماه قبل یکی از همکارام رفت آمریکا. یکی دیگه هم چند روز پیش رفت فنلاند و یکی دیگه هم تا چند وقت دیگه می ره سوئد. البته یکی دیگشون هم هست که همچنان منتظر ویزاشه تا بره کبک. ظاهراَ بعد از اینکه همه رفتن نوبت من می شه.چشمک خلاصه فعلاَ مشغول زبان خوندن هستم و البته کتاب های کتاب های مربوط به MCSE و سیسکو. البته این موارد زمان بره، اما بهترین راه استفاده درست و بهینه از انتظار موجود به نظر من همینه. امیدوارم بزودی هم من خبرای خوب بشنوم و هم همه شما دوستان منتظر ویزا یا کیس آفیسر.

/ 5 نظر / 39 بازدید
بابی

نگران نباش دوست من. من هم مثل شما منتظرم. هر چند من هم روزهای پر استرسی رو دارم طی می کنم. ولی باید قبول کرد که آسمون همه جا یه رنگه!!!

بردیا

سلام محمد جان کی میشه این رفتن شما قطعی بشه بدی یه شیرینی ما بخوریم ها[زبان][گل]

حمید

سلام منم با شما همدردم و از زانویه 2009 منتظرم و اسپانسورشیپ آدلاید رو هم دارم ولی چاره ای نیست. شایدم دانشجویی اقدام کنم..

بردیا

سلام محمد جان آقا این شیرینی ما رو اگه زودتر بدی باور کن زودتر کارهای مهاجرتت ردیف میشه ها....!![زبان][چشمک][قلب]