در انتظار کیس آفیسر

می خواستم مطلب بعدی رو با عنوان "کیس آفیسر دار شدم." بنویسم، اما بعد از دوبار آپدیت شدن جدول و با وجود سرعت اولیه بالای کیس آفیسر دارشدن پرونده های اولویت 5، دو هفته پیش تاریخ از 1 مارس به 2 آپریل تغییر کرد و امروز وقتی انتظار داشتم تاریخ مثلاً به جون و حتی جولای 2008 تغییر پیدا کنه، فقط 5 روز رفته جلو و شده 7 آپریل 2008.

وقتی 4 سال پیش لاج کردم، می دونستم باید 2 سالی صبر کنم تا ویزا بگیرم، اما تغییرات جولای 2009 و اولویت بندی ها باعث شد پرونده من و خیلی های دیگه با یه توقف طولانی مواجه بشه و وقتی 10 سپتامبر اولویت 5 استارت خورد و تو دو هفته یهو پرونده های 6 ماه پایانی 2007 کیس آفیسر دار شدن، خیلی ها مثل من فکر می کردن که این سرعت دیاک تو اختصاص کیس آفیسر همچنان پابرجا می مونه، اما یه بار دیگه دیاک زد تو ذوقمون.

مسلماً این کندی نمی تونه تنها به دلیل تعداد زیاد پرونده های راکد باشه، چون کل پرونده های اولویت 5 که متوقف شده بودن حدود 15000 تا بود که بخشی از اون 175 بوده، شاید به دلیل تعداد لاج های جدید سایر ساب کلاس ها و اولویت ها، این کندی وجود داره. در هر صورت امیدوارم 2 هفته دیگه یه تغییر عمده تو تاریخ جدول ببینم.

از هر بار آپدیت جدول تا دو هفته بعد من منتظر می مونم و این می شه یه انگیزه واسه من و امید به اینکه تاریخ تو جدول به تاریخ لاج من نزدیک تر بشه. تقریباً تمام مواردی رو که احتمالاً کیس آفیسر خواهد خواست مثل فرم 80 و CV آماده کردم. همه چیز آماده است واسه ظهور کیس آفیسر و مشخص نیست چقدر دیگه باید منتظر بمونم. فقط امیدوام هرچه زودتر وارد مرحله جدید بشم که اون خودش حدوداً 1 سالی زمان می بره. تو شرکتی که کار می کنم تو طول این 4 سال با 2 تا مدیر عامل کار کرده بودم، ماه قبل سومین مدیرعامل هم سر کار اومد و هنوز از کیس آفیسر خبری نیست.

انتظاری طولانی و گاه عذاب آور که البته با صبر و حوصله ذاتی ام، هنوز هم قابل تحمله.

/ 5 نظر / 96 بازدید
بهار

هميشه ميگن تا سه نشه بازي نشه... ديگه داري رفتني ميشي. البته الان دياك كلا كند عمل مي كنه . همه پروسه ها طولاني تر شده!

علي

خدا لعنت كنه اينا رو با اين اولويت بندي هاي مسخره شون. ديگه شورشو در آوردن..

آفرین

من 2 ماه پیش مدیکالم اومد( اکتبر 2007 لاج شده بودم) ولی نتونستم انجام بدم چون باید همسرم رو به پروندم اد میکردم. حالا اونو اد کردم. فکر میکنید چقدر طول بکشه تا مدیکال اوون هم بیاد. من براتون یه ایمیل هم فرستادم که کل ماجرام توش نوشته شده. ممنون میشم جواب بدید

آرش

سلام ضمن تشكر از اطلاعات مفيد شما من يك سوال دارم اگه ميشه جوابشو برام ميل كنيد. من سابقه كارم كه با بيمه هست از سال 76 تا الان هستش ولي مدرك ليسانسمو كه به صورت كارداني به كارشناس در رشته مكايك از سال 80 تا بهمن 82 كارداني و از 82 تا بهمن 84 كارشناسي گرفتم. الان تو 8 سال هستم ولي با هر وكيل و سايت دياك كه چك مي كنم 15 امتياز نميشه. ممكن كيس افيسر روي اين چند ماه حساس نشن و من بتونم لاج كنم؟چون من از بعضي دوستان شنيدم كه سابقه كار با بيمه همزمان با تحصيل نصف حساب ميشه.چون من اگه اين 5 امتياز و بگيرم مي تونم با ايلتس 6 كارامو انجام بدم. ضمن تشكر از شما

مهرورز

سلام دوست عزیز. من پول به اندازه کافی دارم و میتوانم خودم و بچه هایم را هوایی به استرالیا برسانم و آنجا تقاضای پناهندگی کنم. با توجه به تجربیاتی که شما دارید می تونید بگید که داشتن زن و بچه گرفتن پناهندگی رو آسانتر می کنه یا سخت تر؟ افراد متاهل رو هم به کمپ می برن؟