لیست جدید مشاغل- SOL

امروز بالاخره لیست جدید مشاغل یا همون SOL اعلام شد و ظاهراً یه سری رشته ها از اون حذف شدن و یه سری اضافه شدن. تو قسمت کامپیوتر و مهندسی که یه سری تغییرات کاملاً مشخصه. تو رشته های دیگه رو باید با لیست قبلی مقایسه کنم. امیدوارم این لیست که از ١ جولای ٢٠١٠ اجرایی می شه برای دوستانی که می خواستن اقدام کنن مشکلی ایجاد نکنه. ظاهراً توقف موقتی پذیرش پرونده های جدید به خاطر ارائه این لیست و سایر تغییراتی هستش که هنوز اعمال نشده.

ضمناً از لینک زیر می تونید فایل رو دانلود کنید:

http://www.immi.gov.au/skilled/general-skilled-migration/pdf/new-list-of-occupations.pdf

/ 4 نظر / 178 بازدید
فرهاد

سلام آقا محمد خوبی؟ من که اول راهم حسابی با دیدن این لیست شکه شدم نمیدونم چرا system manager رو حذف کردن !! فکر میکنی system analys شامل حال کسایی که شبکه کار می کنن میشه؟ خیلی نگرانم !! من داشتم ÷روندمو ردیف میکردم برای اسس بفرستم بنظرت با ای شرایط بفرستم؟

فرشته

سلام خسته نباشی.حالا که لیست جدید اومده به نظرت میشه ژرونده رو برا لاج فرستاد؟من اسسم اومده و وکیلم می خواد ژروندمو بفرسته نگرانم که برگشت بزنند

پرپر

سلام خوبی متاسفانه این اخبار برای بچه های کامپیوتر خبر های خوبی نبود ...

هادی

سلام آقا محمد من مهندس مکانیک هواپیما هستم و با این لیست از 120 امتیاز 60 امتیاز مهاجرتی می گیرم ولی نمی دونم این مدرک به غیر از بالا بردن امتیاز مهاجرتی به درد دیگه ای هم می خوره یا نه؟ برای گرفتن ویزای ایالتی چطور می تونم اقدام کنم اگر بخوام تو شغل خودم یعنی مکانیک هواپیما کار پیدا کنم؟