بازهم توقف

امروز صبح که طبق معمول به سایت دیاک سر زدم متوجه شدم بازم یه خبر جدید تو سایت گذاشتن:

Temporary closure of certain GSM visa applications

موضوع از این قراره که دیاک تصمیم گرفته از پذیرش پرونده های جدید خودداری کنه و طبق خبر از نیمه شب روز ٧ می به بعد پرونده ای پذیرش نمی شه. حالا چرا نمی دونم. شاید به دلیل تغییر قوانین هستش. البته قبلاً یادم نمیاد که دیاک چنین کاری کرده باشه. اما تو این ٢ سال تقریباً دیگه هیچ چیز ازشون بعید نیست. ضمناً این توقف شامل ساب کلاس های ١٧۵و ١٧۶ و ۴٧۵ می شه. نکته جالب تر اینکه این تصمیم بدون اعلام قبلی بوده. یعنی حداقل من تو سایت دیاک قبل این چیزی در این مورد نخوندم. بیشتر که گشتم دیدم که یه جا اشاره شده که انتظار می ره توقف پذیرش پرونده ها تا ٣٠ جون ادامه داشته باشه.

http://www.immi.gov.au/skilled/general-skilled-migration/pdf/factsheet-gsm-temp-spnsn.pdf

واقعاً هر روز باید منتظر خبرای مسخره از دیاک بود. اگرچه من و خیلی ها دیگه لاج کردیم اما این تصمیمات نشون می ده که انگار هر کاری دلشون بخواد دارن انجام می دن و ممکنه یهو بگن که مثلاً پرونده ماها هم بسته شده. امیدوارم این آخرین خبر بدشون باشه. واقعاً امیدوارم...

/ 1 نظر / 44 بازدید
NetAdmin

سلام تا اونجا که من اطلاع دارم قراره در نحوه امتیاز بندی تجدید نظر بشه. مثلا کسی که لیسانس داره امتیازش بیشتر از کسی که فوق دیپلم داره خواهد بود. تقریبا شبیه به امتیاز بندی کانادا.یقینا اثری روی پرونده هایی که قبلا لاج شده نخواهد داشت.